Kullanım Koşulları

www.mesutoguz.av.tr internet sitesi Oğuz Avukatlık Bürosu markasına ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içeriği uluslararası fikri ve sınai mülkiyet mevzuatı tarafından korunmaktadır. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıdaki yazılı tüm hususları anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu internet sitesindeki tüm dokümanlar Oğuz Avukatlık Bürosu mülkiyetindedir. Kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzeme değiştirelemez, kopyalayanamaz, çoğaltılanamaz, yeniden yayımlanamaz. Belirtilenlerden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının kişisel kullanımınız için çevirimdışı olacak şekilde çıktısını alabilirsiniz veya sosyal medya ağ ve benzeri mecralarda paylaşabilirsiniz.

Web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, kendi güvenliğinin sağlanması için kullanıcı, virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisi sorumludur.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Oğuz Avukatlık Bürosu ve / veya www.mesutoguz.av.tr web sitesinin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Oğuz Avukatlık Bürosu’nun yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Oğuz Avukatlık Bürosu, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

Web sitesinde yer alan her türlü bilgi, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, süresinde güvenilir ve hatasız olacağı hiç bir şekilde Oğuz Avukatlık Bürosu tarafından garanti edilmemektedir.

Web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve / veya manevi menfi ve / veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Oğuz Avukatlık Bürosu’nun hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Yayımlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği her türlü zararlardan dolayı Oğuz Avukatlık Bürosu hiç bir şekilde sorumlu değildir.

www.mesutoguz.av.tr web sitesine girmekle kullanıcılar yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş olacaktır.